Центральний
офіс 456-81-49
455-51-46
Україна, Київ:
вул. Виборзька, 94
Відправити E-mail

Карта проезда

Наші партнери:

 

Виготовлення зовнішньої реклами і рекламних конструкцій світлових вивісок.

Компанія JETprint пропонує виробництво і друк зовнішньої реклами і інтер'єрну рекламу в найвищій якості. У сучасному світі жодна успішна діяльність не можлива без реклами. На даний час реклама дуже актуальна і її можливості величезні. Без реклами дуже складно ознайомити потенційних покупців з товаром і показати всі його переваги. Ми здійснюємо виробництво реклами для розміщення на інформаційних стендах, світлові короби, світлові букви, неонову рекламу, розтяжки рекламні, зовнішню рекламу, щити, і інші рекламні конструкції.

Ми пропонуємо переддрукарську (дизайн) і післядрукарську обробку рекламних матеріалів. Наша компанія має в своєму розпорядженні широкий спектр високоякісних матеріалів для друку: папір Blueback, папір Backlit, самокліюча плівка, сітка, прапорна тканина, пластик і інші матеріали, які вживаються в зовнішній рекламі та інтер'єрі.

Чорнила Bordeaux, які ми використовуємо, є кращими в області цифрового друку, оскільки вони мають високу стійкість до стирання, ультрафіолетового випромінювання та вологи. В результаті, надруковане зображення може використовуватися для зовнішніх застосувань протягом двох років, з використанням ламінації - до 5 років.

Ми використовуємо широкоформатні принтери DGI і MyJet, ріжучі плоттери, фрезерувально-гравірувальне устаткування та ламінатори.

JETprint виконає будь-яку зовнішню роботу: дисплеї торгівельних точок, вивіски, покажчики, баннери, виставкову, автомобільну та підлогову графіку, прикраси для вулиць, біллборди, корпоративну рекламу. Міцна позиція на ринку, глобальний масштаб і професійне виконання поставленого завдання - ключові слова в організації нашої роботи.

Висококваліфікований персонал забезпечує високу якість в стислі терміни. Ми гарантуємо прийнятні гнучкі ціни.


DGI

Украина онлайн